קרא לי בשמך – הקרנת טרום בכורה חגיגית ויוקרתית

Gallery

Video

יצירת המופת של הבמאי לוקה גואדנינו ("גלים גבוהים", "אני אהבה") מגיעה להקרנת טרום בכורה חגיגית באירוע הגאלה היוקרתי של פסטיבל הקולנוע הגאה.

ההקרנה מציינת חגיגות עשור לאירועי הגאלה השנתיים של פסטיבל הקולנוע הגאה.
 

יום שלישי, ה- 16.1.18, קולנוע רב-חן דיזנגוף, תל אביב.
קוקטייל פתיחה חגיגי בחסות "שפגאט", בשעה 20:30.

טקס פתיחה קצר בהנחיית טלולה בונט ומורן רוזנבלט בשעה: 21:30.

רכישת כרטיסים מוקדמת דרך אתר אטרף 

שימו לב:
עד תאריך 31.12 מחיר הכרטיס הוא 60 ש"ח.
החל מה-1.1.2018 מחיר הכרטיס יהיה 75 ש"ח

Call Me by Your Name
בימוי: לוקה גואדנינו
משחק: טימוטיי צ'אלאמנט, ארמי האמר, מייקל סטאלברג
איטליה/צרפת, 2017, 130 דקות, אנגלית, איטלקית, צרפתית, גרמנית עם תרגום לעברית

"קרא לי בשמך" מבוסס על רב המכר של אנדרה אסימן והוקרן בפסטיבלי הקולנוע החשובים בעולם: סאנדנס, ברלין, טורונטו, ניו יורק ועוד רבים.

בקיץ הלוהט של 1983 מגיע אֶליוֹ בן ה-17 עם הוריו האינטלקטואלים לכפר פסטורלי ושטוף שמש בצפון איטליה. הנער הצעיר מבלה את זמנו בהאזנה למוסיקה, קריאת ספרים ושחייה, עד שיום אחד מגיע אל הווילה הגדולה אוליבר, העוזר הצעיר החדש של אביו. אוליבר בן ה-30 יפה תואר, בעל כריזמה בלתי נדלית ובטוח בעצמו, וכמו אֶליוֹ, בעל שורשים יהודיים. בתחילה אֶליוֹ קר ומרוחק כלפי אוליבר, אבל עד מהרה מתחילים השניים לצאת לטיולים יחד. אֶליוֹ מתחיל לעשות מהלכים מהוססים כלפי אוליבר שהופכים לאינטימיים יותר ויותר, גם אם, כדברי אוליבר, "אדם אינו יכול לדבר על דברים כאלה". ככל שהקיץ מתקדם נרקם בין השניים סיפור אהבה מרגש ובלתי נשכח.

הבמאי לוקה גואדנינו כתב את התסריט יחד עם איש הקולנוע האגדי ג'יימס אייבורי ("מוריס", "זיכרונות אהבה מפירנצה", "שארית היום", "זכרונות מאחוזת האוורד").
על רקע הנופים המפתים והמשכרים של צפון איטליה נרקם אחד מסיפורי אהבה המסעירים שנראו על מסך הקולנוע מזה שנים. זהו גם סיפור התבגרות של נער מאופק ואינטלקטואל שלא ממש יודע איך להתמודד עם הרגשות העזים שלראשונה פורצים ממנו.

השחקן הנפלא ארמי האמר ("הרשת החברתית", "ג'יי אדגר", "יצורים ליליים") הוא אוליבר ולצידו התגלית הצעירה טימות'י שאלמה בתפקיד אֶליוֹ, שרבים מהמרים לו מועמדות לאוסקר. מלבד הצילום, הבימוי המוקפד, התסריט הבוגר והמשחק המעולה - שימו לב גם לשירים המושלמים שכתב סופיאן סטיבנס במיוחד לסרט, שמוסיפים רובד רגשי רב.