צוות ותודות 2018

צוות
מנהל הפסטיבל
גיל סימה

מייסד הפסטיבל ומנהל אמנותי
יאיר הוכנר

מנהל תוכן ישראלי, קשרי חוץ וידידים
יותם דוד ציטר

מפיקת הפסטיבל
מאיה זמיר ארדיטי

עורכת תוכן, מנהלת אירוח ושיפוט
גילי פורת

מנהל טכני
אוהד אפרת

עוזר למנהל אמנותי
גילי מינקוביץ׳
טליה הרטל

מעצבת גרפית
סלעית קרץ

מפיקי אתר
איציק צאיג, Jul

תרגום התכנייה
ליאור קינן

מפיקת מסיבות ואירועים
אייר דיומן

מנהל tlvfest drag search
גיל נווה

מפיקת tlvfest drag search
סוניה סולנוב

מיצב סלון עמוס
אוצרות: ערן אבן ומורין פרידמן

יחסי ציבור
יחסי ציבור לאופר: גלאון LGPR
שלומי לאופר, נדב גלאון, מיכאל מושקוביץ, קרן רומאנו

מדיה עיצוב קריאייטיב והפקה
מעיין יחבס MYSOCIAL

צוות לקטורה: אלון רוזנבלום, גילי בסון, גילי פורת, דניאל ברוש, סוניה סולוביוב, רקפת וינר עומר, שרון דפט, נעמה פלוקסמן, טום אוריה גרשון, סער מעוז, עומר נקר, איתמר קדישביץ, ליה בר לב, ניצן קרימסקי – יועץ מיוחד – פבלו אוטין

תודה לאמנים המופיעים בפסטיבל ובמסיבות בהתנדבות: ציונה פטריוט, טלולה בונט, גלינה פור-דה-ברה, מיס לילה קרי, יוני ליבנה, חנן בן סימון, מיקיאגי, קיי לונג, סוזי בום, Bloody Mery, אנה טאצ'מנט, עסיס ד'אורנג', גלורי הוליווד, DJ דניאל מריומה, DJ עמי יחזקל, DJ נאטישה שפנר
אמנים מחו"ל : לין דה קברדה ולהקתה, מיס רוזווד, DJ פיליפה מצמבאכר, DJ שיקו מנגת

שער: צילום: שחף מור | עיצוב גרפי: מעיין יחבס| פרזנטורים: תומר היימן, עדן יוחנן, אריקה קולוסוב, מיטל מיכאלי | שיער ואיפור: ניב בוגוסלבסקי | סטיילינג: פיני זומר

תודות מיוחדות: אלון גרבוז, תומר וברק היימן, טום אוריה גרשון, חזקי אנגלנדר, ארנולד (ארן) דובקינס, עמית איצקר, אליוט, אארון גלבמן, ליאור אלפנט, חן אריאלי, אהרון יפה.

לכל המתנדבות והמתנדבים שעוזרימ/ות במהלך השנה ובזמן הפסטיבל, בלעדיכם/ן לא היינו יכולים להתקיים.

צוות הסינמטק:
מנכ"לית – דינה פלד
סמנכ"ל: עו"ד ג'ורג' מנצור
מנהל תכניה: פנחס שץ
מנהל פיתוח תוכן והפקות: אבישי כהנא
מנהלת כספים: רו"ח רחל שמש
מנהלת שיווק: סמדר ברכה
מנהל תפעול: אלי ענבר
מנהלת אירועים: טוני תרין-פייזק
צוות: רחלי ניר, ג'אנה גולן, יפה פאר, דרור יזהר, תומר קאפ, עמית איצקר, דורון לכמן, מיה גולק
מחלקת חינוך: מיכל מטוס, אביטל שלו, מישל פוס
מנהל אחזקה: נועם סולמי
מחלקת הנהלת חשבונות: עופרה לוי, לואיזה נמורוב, אורלי הלל-בטכט
אחראי חדרי הקרנה: יובל קרפף
מקרינים: איוון אמירוב, ירון בן – חיים , אורטל ששון, אילון מורג, ירון סגל, ויקטור בראון, אנה רובינשטיין
מנהל תפעול: אלי ענבר
אחמ"שים: אבי שיינפלד, דניאל ארליך, ניקולס זקאק, ירון כהן
המחלקה לניו-מדיה: עודד בגיו ,אלה זהרנו, דרור רוזנברג

פרומו הפסטיבל

ירדנה ארזי

טלית תקשורת
מיכל רוטשילד

במאי: אוריאל יקותיאל

מפיקה: ניבי יהלום

צלם: גיא סחף

ציוד: אוטופיה

עורך: גל אלעד

אפטר: בר אפריים

שגרירות ברזיל
שגריר:פאולו סזר מיירה דה וסקולסלוס
מחלקת תרבות: קטיה פינס

שגרירות ארצות- הברית
שגריר: דוד מלך פרידמן
אחראית מיזמי תרבות: פולינה לוי אשכנזי

מכון התרבות האיטלקי בתל אביב
מנהל המכון: מאסימו סארטי
מזכירות: מרינה טריוולה

מכון התרבות הרומני בתל אביב
מנהל המכון:מרטין לדיסלאו סלומון
מתאמת אירועי תרבות: אנדריאה סוארה

קרן הקולנוע הישראלי
כתרי שחורי, דויד ליפקינד,

קרן רבינוביץ- פרויקט קולנוע
גיורא עיני, יואב אברמוביץ'

קרן גשר לקולנוע רב תרבותי
זיו נווה, שרון שמיר, ליז שרם

הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה
דורית ענבר, רון גולדמן, אוראל טורנר

איגוד התסריטאים
עמית לאור, שירה פישל

קוסטנזה הפצות סרטים- אסף יחזקאל

טראנסטייטלס

NYX
רוית רביב, ואדים דולזהנסקי

DELTA
ליאורה סווידי אסתי הרשקוביץ

UBS
דליה נאור מרוז

ווידר ברידג
ארתור סלפיאן, טיילור גרגורי

סינמטק חיפה
נוגית אלטשולר, סיון גל

סינמטק חולון
אלון רוזנבלום

סינמטק הרצליה
ניר נאמן

ערוץ 8
אלעד נוי ועידית פנקס

יס דוקו
גיא לביא

יוטיוב
צחי כהן

אאוט טי וי
מארק פוטמן