אות הוקרה – שרי ויין

הרבה לפני "המרוץ לדראג של רופול" והרבה לפני שמלכות דראג הפכו לתופעות יוטיוב ואינסטגרם, היתה שרי ויין (Sherry Vine).
היא גדלה בקהילת האמיש, אך בגיל 16 גילתה שהיא יהודייה ומאומצת. היא ברחה מהבית והפכה ל"נערת שעשועים". היא נדדה לניו יורק ובשנת 2002 החלה להופיע כמלכת דראג המבצעת את שיריה LIVE עם קריירה מגוונת הכוללת השתתפות בהצגות תיאטרון מצליחות ב אוף-ברודוויי, מופעי קברט ומועדונים, ותפקידים בסדרות טלוויזיה ובסרטי קולנוע, ביניהם "וויגסטוק", "סטונוול", "אימפריית הפטל" של ברוס לה-ברוס, Squeezebox ועוד עשרות סרטים.
שרי ויין הפכה לסנסציה עולמית בזכות ערוץ היוטיוב שלה הפעיל כבר 12 שנה ובו היא מעלה בקביעות פרודיות ללהיטים מוכרים של מדונה, ליידי גאגא, בריטני ספירס ועוד. הסרטונים זכו למיליוני צפיות ובזכותם היא מוזמנת בקביעות להופיע ברחבי העולם: בריטניה, אירלנד, גרמניה, אוסטרליה, איסלנד, אוסטריה, הונגריה, רומניה, צרפת, פינלנד, אסטוניה, קנדה ובכל מדינה ברחבי ארה"ב.

למרות ההצלחה העצומה שרי תמיד נשארה עם הרגליים על הקרקע. היא מופיעה באירועי התרמה של ארגונים להט"בים ועוזרת למלכות דראג צעירות. זהו הביקור השלישי של שרי ויין בפסטיבל הקולנוע הגאה. שרי ויין מופיעה ברחבי העולם עם מופע היחיד שלה, שהוא גם מופע הפתיחה של ביאנקה דל ריו. יש לה הופעות משותפות גם עם ג'ואי אריאס ועם ג'קי ביט שאיתה תגיע השנה לפסטיבל להופעה חגיגית של המופע המצליח שלהן Battle Of The Bitches. בנוסף, במהלך הפסטיבל, השתיים ינחו כיתת אמן מיוחדת ביום שבת ה-8 ליוני, בשעה 18:00.