קסנדרו, האקזוטיקו!

יום שבת, 18.9, 21:45, סינמטק תל אביב  

קישור לרכישת כרטיסים  

ב-18.9 נקיים הקרנה חגיגית שמטרתה היא לגייס כסף לפסטיבל הקולנוע הגאה 2021
החל מהשעה 20:00 הסינמטק יהפוך למוזיאון ונציג תערוכה חגיגית של נשות ואנשי האמנות המובילים בישראל: ברכה גיא, ג’ייסון דנינו-הולט, גל וולינץ, דודו גרשטיין, דניאל צאל, זאב אנגלמאייר, מיכאל ליאני, מרים כבסה, נונה שלאנט, סיגלית לנדאו, קרן שפילשר, רפי פרץ, רקפת ווינר-עומר.
יהיה ניתן לרכוש את יצירות האומנות וכל ההכנסות הן קודש לפסטיבל הקולנוע הגאה.
בשעה 21:45 יחל טקס חגיגי בהנחיית גל אוחובסקי וזוכת פרס האופיר לשחקנית הטובה ביותר מורן רוזנבלט (“חתונה מנייר”, וכוכבת הסדרה Hit and Run בנטפליקס)
מופעים של מלכות הדראג נונה שלאנט וגלינה פור דה ברה
ובתום הטקס, לקראת 22:15, הקרנת הסרט קסנדרו, האקזוטיקו!

Cassandro, The Exotico!
בימוי: מארי לוסייה
הפקה: מארי לוסייה
צרפת, 2018, 73 דקות, אנגלית וספרדית עם תרגום לעברית

פסטיבלים:
קאן 2018
פסטיבל מאר דל פלאטה, ארגנטינה 2018 – פרס סיגניס
פסטיבל הקולנוע הגאה במילאנו 2018 – פרס חבר השופטים
פסטיבל הקולנוע החדש 2018, מונטריאול
FilmFest המבורג הבינלאומי 2018
סאו פאולו הבינלאומי 2018

בשיתוף שגרירות צרפת והמכון הצרפתי 

לאחר שהצגנו אותו לראשונה בדרייב-אין של פסטיבל הקולנוע הגאה 2020, “קסנדרו, האקזוטיקו!” סרטה המדובר של הבמאית המעולה מארי לוסייה שסרטה הקודם “הבלדה של ג’נסיס וליידי ג’יי” עורר עניין רב, מגיע להקרנה שנייה בישראל במסגרת המועדון החודשי של פסטיבל הקולנוע הגאה. לוסייה ממשיכה להביא אל המסך הגדול דמויות צבעוניות וגדולות מהחיים, והפעם זהו סיפורו של המתאבק המקסיקני הגאה, קסנדרו – הליברצ’ה של עולם האגרוף המקסיקני. אחרי 26 שנים של קרבות ותחרויות, קאסנדרו, אחד המתאבקים המקסיקניים הצבעונים והמפורסמים במקסיקו נמצא בצומת דרכים. עם עשרות עצמות שבורות וסיכות מתכת בגופו, עליו כעת להמציא את עצמו מחדש וזאת למרות שהוא ממש לא מעוניין להניח את הבגדים הצבעונים, עמוסי הנוצות והנצנצים בצד. בשיתוף שגרירות צרפת והמכון לתרבות צרפתית.