גוף חשמלי

יום שני, 5 ביוני 2017, 22:15, סינמטק 1

רכישת כרטיסים בטלפון 03-6060800 שלוחה 9
או דרך אתר הסינמטק

Body Electric
בימוי: מרסלו קאטאנו
הפקה: מרסלו קאטאנו, רוברטו טיביריסה 
משחק: קלנר מאקדו, לוקאס אנדראדה 
ברזיל, 2017, 94 דקות, פורטוגזית עם תרגום לאנגלית

פסטיבל הקולנוע הבינלאומי ברוטרדאם 2017 – בכורה עולמית
פסטיבל הקולנוע הבינלאומי בגוודלחרה 2017
פסטיבל הקולנוע הבינלאומי בהונג קונג 2017

 

בסרטו הארוך הראשון מרסלו קאטאנו מצליח ליצור יצירה ריאליסטית המזכירה את יצירות המופת של הבמאי הצרפתי לורן קאנטה – “משאבי אנוש”, “פסק זמן” ו”הכיתה”. ההבדל הוא שסרטו של קאטאנו מגיע מסאו פאולו, ברזיל, ולעומת הבמאי הצרפתי הקריר “גוף חשמלי” הוא סרט חם שגוונים עזים של צבע עוטפים אותו.
אליאס עובד אצל מעצבת אופנה בעלת מתפרה גדולה. הוא יד ימינה בכל הקשור לניהול, על אף שחלומו הוא להיות מעצב בפני עצמו. אחיה, מנהל מחלקת משאבי האנוש, אינו רואה בעין יפה את מערכת היחסים החמה של אליאס עם הפועלים של המתפרה הגדולה. אבל דווקא האנשים האחרונים בשרשרת הפיקוד, הזוטרים שבמערכת, הם אלו שמכניסים עניין בחייו ואיתם הוא מעביר את הלילות במסיבות, שתייה ואף מוצא אהבה באחד הנערים הצעירים במתפרה. כל אלו מעמידים את אליאס בדילמה.
הכניסה מגיל 16 ומעלה.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520