מסע דרך תרבות הטראש-פופ המקסיקנית

יום שבת, 9 ביוני, 2018, 18:15 סינמטק 2

רכישת כרטיסים בטלפון 03-6060800 שלוחה 9 או דרך אתר הסינמטק

משך האירוע כ-90 דקות

A Journey through Mexican Trash Pop Culture
מציג: קרלוס אוצ’גרה
מנחה: יורגן ברונינג
אנחנו שמחים להזמין אתכם למסע מוזיקלי, צבעוני וטראשי אל תרבות הטראש-פופ המקסיקנית. במדינה קיימת תרבות תוססת של וידאו קליפים שיוצרים זמרות וזמרים לא מוכרים, או כוכבות עבר שכיום, כדיוות מזדקנות, זוכות להערצה בעיקר בקהילת הגייז. הקליפים מוצגים במועדון Ye-Ye שבבעלותו של קרלוס אוצ’גרה, שנמצא במרכז העיר גוודלחרה. מדובר בשירי פופ מקסיקני זולים למדי עם קליפים מצועצעים וקאמפיים; אך מאחורי כל שיר וקליפ יש סיפור על המבצע, על המשמעות, ועל ההשלכות הפוליטיות של הקליפים האלה על הציבור המקסיקני בכלל ועל הקהילה הלהט”בית בפרט.

קרלוס אוצ’גרה הוא בוגר לימודי ארכיטקטורה של אוניברסיטת גוודלחרה ומוסמך באמנויות מטעם אוניברסיטת לונדון. הוא הבעלים של המועדונים הקוויריים La Prisciliana ו-Ye-Ye מאז 2003, ומאז 2013 הוא חבר בוועדה שמארגנת את מצעד הגאווה בגוודלחרה. הוא מכהן כראש המחלקה ללשון באוניברסיטת גוודלחרה.

המנחה יורגן ברונינג הוא מפיק קולנוע עצמאי, לקטור במסגרת הפנורמה בפסטיבל ברלין ומנהל פסטיבל הקולנוע הפורנוגרפי בברלין.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520