מלילה: פרח הפרידה

יום שישי, 1 ביוני, 2018, 20:30 סינמטק 2 להזמנת כרטיסים
יום שלישי, 5 ביוני, 2018, 22:30 סינמטק 1 להזמנת כרטיסים
רכישת כרטיסים גם בטלפון 03-6060800 שלוחה 9

Malila: The Farewell Flower
בימוי: אנושה בוניאוואטנה
הפקה: אנושה בוניאוואטנה, דונסרון קוביטווניטשה, ג’ון בדלו, קנינוט רואנגרוג’ירה, יוטאמאס קאיוצ’ה
משחק: סוקולאווט קאנרוט, אנושיד סאפאנפונג
תאילנד, 2017, 94 דקות, תאילנדית עם תרגום לאנגלית

פסטיבלים:
פסטיבל בוסאן 2017 – פרס Kim Jiseok
פסטיבל הקולנוע הבינלאומי בסינגפור 2017 – פרס הבימוי
פסטיבל הקולנוע הבינלאומי בהונג קונג 2017

שיין הוא אולי הבחור היפה ביותר בכפר, אבל יקיריו עוזבים אותו בזה אחר זה. פיץ’ מאוהב בו אבל מחלה סופנית כופה עליו לנדוד לבנגקוק כדי לקבל טיפול. למרות אהבתם, השניים מתרחקים זה מזה ובונים חיים נפרדים. אבל למציאות יש תכנית אחרת; טרגדיות אישיות יחברו את השניים יחדיו, למספר ימים שבהם יחוו שקט יפה וטהור. במהלך הימים הספורים הללו הם ייזכרו שאהבתם יכולה להפיק פעימות לב נדירות, ויעשו מחוות מרגשות כדי לשמור זה על זה.
אמנות שזירת פרחים, קארמה, וגלגול נשמות ניצבים במרכז סרטה החדש של הבמאית אנושה בוניאוואטנה. הסרט מזכיר לנו שאהבה לא נמשכת לעד, יש למצות אותה כל עוד אפשר. מדובר ביצירה פואטית הנעה בבטחה ובאלגנטיות בין הגשמי לרוחני, בין יופיו של הטבע לכיעורו, ומגישה לנו רומנטיקה קווירית עדינה ויוצאת-דופן.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520