כל הקדושים: אוסף הבקבוקים

יום רביעי, 12 ביוני, 2019, 22:00 סינמטק 2
רכישת כרטיסים בטלפון 03-6060800 שלוחה 9
או דרך אתר הסינמטק


ALL SAiNTS: The Bottle Collector
בימוי: ג’ייק ג’קסון
הפקה: 
ר.ג’. סבסטיאן, ג’ייק ג’קסון
משתתפים: קרטר דיין, שון פורד, ג’ייסן ז’ו
ארה”ב, 2019, 83 דקות, אנגלית ללא תרגום

על רקע האווירה המיסטית של ניו אורלינס, הסרט ממשיך לבנות את המיתולוגיה הייחודית של סדרות הסרטים הקודמת של ג’ייק ג’קסון :The Haunting ו-Answered Prayers. בטרילוגיה החדשה “כל הקדושים” אנחנו עוקבים אחרי משפחת ואן דירין המסתורית, המבורכת והמקוללת מאז ומעולם.

הסרט מורכב משתי אפיזודות: עורך דין שאפתן (קרטר דיין) נשלח למשימה על ידי משפחת ואן דירין, לסקור את החפצים במכון לחקר לימודי דת בניו אורלינס, אשר הם המממנים העיקריים. במהלך הסקירה הוא מוצא יומן מתקופת השפל הכלכלי, בראשית המאה הקודמת, שהיה שייך ל”אוסף הבקבוקים” – לוק.
לוק (שון פורד), צעיר מתבודד החי עם אביו האלכוהוליסט הרחק מהעיר, בתוך יער מסתורי בדרום לואיזיאנה. הוא מבלה את ימיו בחפירות בחיפוש אחר עתיקות. סיפורו יוצר שרשרת של אירועים שפותחת עולם של מסתורין, כאשר הוא מתחיל להיות רדוף על ידי העבר שלו.
ההקרנה בנוכחות היוצרים וכוכבי הסרט.

מוגבל מגיל 18 ומעלה. הסרט מכיל סצנות מין נועזות ומפורשות.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520