התחרות הרשמית 2019: קולנוע תיעודי

המסע לדרום

בעקבות בחירתו לנשיאות של טראמפ התחזקו הקולות הלהט”בופובים בדרום ארה”ב.
בתגובה לכך, מקהלת הגייז של סן פרנסיסקו יוצאת למסע הופעות ברחבי דרום ארה”ב, במטרה לקדם מסר של אהבה וקבלה.

למידע נוסף ורכישת כרטיסים »

הפרח הכחול של נובאליס

הזמנה אינטימית לתוך עולמו של המשורר מרסלו דיוריו. החי את חייו בחיפוש אחר אותו פרח כחול וחמקמק, נראה שהוא חי את הפילוסופיה של נובאליס על כל המשתמע מכך.
החיים הם רק תחילת המוות והגוף הוא רק כלי להעביר את המסר של האמן.

למידע נוסף ורכישת כרטיסים »

מעשה ידי אדם

נקודת מבט מעניינת ואינטימית על מין, גבריות, אנושיות ואהבה.
טי קופר עוקב בסירטו אחר מספר גברים טרנסג’נדרים שנשאבים לתוך הענף של פיתוח הגוף ושואפים להיות מפתחי גוף מקצועיים.

למידע נוסף ורכישת כרטיסים »

מר עור

סרט תיעודי סקסי ונועז שהוא גם שיעור בהיסטוריה על תרבות הפטיש והעור הגאה.
סרט החושף בצורה פיקנטית את הסצנה בעיר סאו פאולו ומצליח להיות יצירה קולנועית קלילה ומבדרת שתדבר לא רק לאנשים המתעניינים בנושא.

למידע נוסף ורכישת כרטיסים »

נסיעה אחת במונית

לפני כעשור עבר אריק תקיפה מינית כאשר חזר מבילוי, הוא מעולם לא הלך למשטרה או לרופא, מעולם לא שיתף איש במשך עשור על אותו הלילה. לאחר עשר שנים של שתיקה, אריק יוצא למסע כדי להחזיר לעצמו את חייו. ההקרנה בנוכחות הבמאי.

למידע נוסף ורכישת כרטיסים »

פאביאנה

פאביאנה, נהגת משאית מנוסה, טרנסג’נדרית המתגוררת עם בת זוג צעירה אל מסעותיה האחרונים ויוצרת פורטרט אינטימי של אישה מרתקת.סרט עם לב גדול שהוא שיר אהבה לחיים כפי שהם.

למידע נוסף ורכישת כרטיסים »

Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520