פנורמה 2019

בילי ואמה

סיפור חיבתן המפתיע של זוג נערות צעירות בבית ספר תיכון נוצרי לבנות בלבד.
בילי היא צעירה מרדנית ואמה היא תלמידה מצטיינת ואהובה, השתיים מוצאות את עצמן במערכת יחסים שמפתיעה אפילו אותן.

למידע נוסף ורכישת כרטיסים »

הגן העזוב

טינה, צעירה טרנסית החולמת להגשים את עצמה, מתפרנסת מנהיגה במונית ועוברת טיפול אצל פסיכולוג קשיש בעל לב טוב, במקביל היא מצטרפת להפגנות ועושה את צעדיה הראשונים כפעילה חברתית.

למידע נוסף ורכישת כרטיסים »

החינוך הרע של קמרון פוסט

מרון היא נערה יתומה שחיה עם דודתה, רווקה נוצרית אדוקה, בפרבר אמריקאי בתחילת שנות ה-90. היא נתפסת על ידי בן זוגה בשיאו של אקט מיני עם נערה אחרת מהתיכון. הדודה מחליטה לשלוח את קמרון לפנימייה דתית המתמחה ב”ריפוי” הומוסקסואליות. קמרון נאלצת להתמודד עם הניסיונות העקרים להפוך אותה לסטרייטית ולראות בחוויה הטראומתית סוג של הרפתקה יוצאת דופן בעזרת ידידיה החדשים לפנימייה.

למידע נוסף ורכישת כרטיסים »

חברי המשפחה

קומדיה דרמטית קווירית, שמצליחה להפתיע לטובה עם שפע רגעים סוריאליסטים יוצאי דופן ודמויות להט”ביות מפתיעות. מסע של לוקאס וגילדה, אח ואחות, לעיירת הולדתם, כשלוקאס מתחיל לבלות עם בחור חביב אך מאוד מוזר המתעמל על החוף.

למידע נוסף ורכישת כרטיסים »

Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520