העולם שיבוא

יום רביעי, 9 ביוני 2021, 19:00  – לרכישה
יום שבת, 12 ביוני 2021, 14:00 – לרכישה
סינמטק תל אביב
The World to Come
בימוי: מונה פסטוולד
הפקה: קייסי אפלק, דייוויד הינוז’ה, מרגרטה ביילו, פמלה קופלר, וויטאקר לאדר
משחק: קתרין ווטרסטון, ונסה קירבי, קייסי אפלק, כריסטופר אבוט
ארה”ב, 2020, 105 דקות, אנגלית עם תרגום לעברית

פסטיבלים ופרסים:
ונציה 2020 – פרס האריה הקווירי ופרס Fanheart3
פסטיבל קולנוע בשטוקהולם 2020 – השחקנית הטובה ביותר
פסטיבל הסרטים הבינלאומי לה רוש-סור-יון 2020 – פרס מיוחד מטעם השופטים
פסטיבל הקולנוע הבינלאומי של סן סבסטיאן 2020
פסטיבל סאנדנס 2021

בצפון מדינת ניו יורק, בשנת 1850, אביגיל מתחילה שנה חדשה בחווה הכפרית בה היא גרה עם בעלה. היא מעבירה את הזמן בעבודות כפיים בחווה המבודדת ובכתיבת רשימות פיוטיות ביומן שלה. טאלי, בחורה צעירה, ישירה ובעלת מזג סוער, עוברת לגור עם בעלה בחווה הסמוכה. שתי הנשים מוצאות את עצמן מבלות יותר זמן אחת עם השנייה ומה שנראה כמו ידידות בין שתי נשים בודדות מתפתח לסיפור אהבה אינטימי מפתיע ונועז. 
“העולם שיבוא” בוחן את חייהן של שתי נשים המוצאות את עצמן נלחמות כדי להיות מי שהן בתקופה שזכויות נשים וזכויות להט”ב בכלל לא היו קיימים, במיוחד באזורים כפריים מבודדים. הבמאית מונה פסטוולד מגישה סרט שנע בין הפיוטי והיצרי במציאות החיים הקשוחה והלא פשוטה בתקופה בה עלילת הסרט מתרחשת.
השחקניות הראשיות קתרין ווטרסטון וונסה קירבי מעולות בתפקידים הראשיים.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520