בוי קאלצ’ר – הסדרה

Boy Culture: The Series

בימוי: קיו אלן ברוקה
תַסרִיט: קיו אלן ברוקה, מתיו רטנמונד
הפקה: סטיבן ישראל, פיליפ פיירס
משחק: ג’ייסון קאסרס, דרק מגיאר, דריל סטפנס
ארה”ב, 2021, 86 דקות (6 פרקים), אנגלית ללא תרגום

פסטיבלים:
Outfest: פסטיבל הקולנוע הגאה לוס אנג’לס 2021
FilmOut: פסטיבל הקולנוע הגאה סן דייגו 2021
PRISM 34: פסטיבל הקולנוע הגאה אוסטין, ארה”ב 2021

זוכרים את “בוי קאלצ’ר”, הלהיט משנת 2006? גם אם לא, הבמאי\תסריטאי קיו אלן ברוקה וצמד השחקנים הראשיים דרק מגיאר ודריל סטפנס חוזרים עם סדרת רשת נהדרת המחזירה לחיים את הדמויות האהובות מהסרט הקלאסי.
15 שנים חלפו ודרק מגיאר חוזר לגלם את X, שעדיין עובד קשה כנער ליווי לכל המרבה במחיר. הוא מתמודד עם דור צעיר שצבר יתרון תחרותי בשוק בעידן הדיגיטלי. מי שעוזר לו להתאקלם בעולם החדש הוא צ’ייס, נער ליווי צעיר נטול בושות וגבולות. X גם צריך להתמודד עם העובדה שהוא עדיין מתגורר עם בן זוגו לשעבר אנדרו, דבר המקשה על שניהם להמשיך הלאה עם חייהם.
6 הפרקים של סדרת הרשת הם מעדן מבדר במיוחד.
מוגבל לצפייה מגיל 18 ומעלה.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520