בחור פוגש בחור

קישור לצפייה און-ליין (כולל הסרט האיטלקי הקצר “זה רק בראש שלי”)

הסבר לאופן הזמנת סרט באון-ליין  

Boy Meets Boy

בימוי: דניאל סאנצ’ס לופז
תסריט: חנה רנטון, דניאל סאנצ’ס לופז
הפקה: דניאל סאנצ’ס לופז, לוסיה סאפלי
משחק: אלכסנדרוס קוטסוליס, מתיו ג’יימס מוריסון
גרמניה, 2021, 75 דקות, אנגלית עם תרגום לעברית

פסטיבלים ופרסים:
Molodist: פסטיבל הסרטים קייב 2021 – פרס חבר המושבעים של תחרות באני סאני
פסטיבל הסרטים רוד איילנד 2021 – פרס הרוח האלטרנטיבית (הפרס הגדול)
BFI Flare: פסטיבל הקולנוע הגאה לונדון 2021 – בכורה עולמית וסרט פתיחה
Wicked Queer: פסטיבל הקולנוע הגאה בוסטון 2021
OUTshine: פסטיבל הקולנוע הגאה מיאמי 2021
Inside Out: פסטיבל הקולנוע הגאה טורונטו 2021
NewFest: פסטיבל הקולנוע הגאה ניו יורק 2021
Frameline: פסטיבל הקולנוע הגאה סן פרנסיסקו 2021
OutFest: פסטיבל הקולנוע הגאה לוס אנג’לס 2021

אהבתם את סרטי “לפני הזריחה” עם איתן הוק וז’ולי דלפי או את הדרמה הגאה “Weekend”? סרטו החדש של הבמאי העצמאי דניאל סאנצ’ס לופז, הולך לקחת אתכם למסע רומנטי קסום ברחבי ברלין עם שני בחורים צעירים. הארי בדיוק עומד לפני סיום 48 שעות ברחבת הריקודים במועדון בברלין כאשר הוא פוגש את יוהנס, רקדן מקומי. להארי נותרו 15 שעות עד לטיסה חזרה הביתה. יוהנס מציע לעזור לו להדפיס את כרטיס הטיסה ולאחר מכן לשוטט איתו ברחבי העיר. הניגודים בחייהם ובערכים שהם מאמינים בהם מאלצים כל אחד מהם להתעמת עם המציאות היום יומית שלו. “בחור פוגש בחור” הוא סרט קסום ועכשווי עם שני שחקנים נפלאים שיכבשו את לבכם.

לפני כן יוקרן הסרט האיטלקי הקצר:

“זה רק בראש שלי”
E’ solo nella mia testa // It’s just in My Head

בימוי ותסריט: מריוס גבריאל סטנקו
מפיק: קוסימו סנטורו
משחק: קלאודיו סגלוסקיו, כרמין פבריקאטורה
איטליה, 2020, 17 דקות, איטלקית עם תרגום לעברית ולאנגלית

אנדראס ואלסנדרו הם שני חברים שמכירים זה את זה מילדותם. מדי שנה הם מבלים את הקיץ יחד בעיירת החוף שבה נולדו, אבל נראה שאנדראס מפתח רגשות הרבה יותר עמוקים ומורכבים מאלו של אלסנדרו.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520