קאובויז

Cowboys

בימוי: אנה קריגן
הפקה: אנה קריגן, ג’יג’י גראף, כריס פארקר, דילן סלרס
משחק: סטיב זאהן, ג’יליאן בל, סשה נייט, אן דאוד
ארה”ב, 2020, 86 דקות, אנגלית עם תרגום לעברית

פסטיבלים ופרסים:
פסטיבל טרייבקה 2020 – פרס השחקן הטוב ביותר לסטיב זאהן והתסריט הטוב ביותר
Outfest: פסטיבל הקולנוע הגאה לוס אנג’לס 2020 – פרס משחק יוצא דופן: סשה נייט

פסטיבל הקולנוע נאשוויל 2020
Frameline: פסטיבל הקולנוע הגאה סן פרנסיסקו 2020

פסטיבל הקולנוע הגאה ניו יורק 2020
פסטיבל הקולנוע פילדלפיה 2020
פסטיבל הקולנוע גלזגו 2021
BFI Flare: פסטיבל הקולנוע הגאה לונדון 2021

טרוי (סטיב זאהן) וילדו הצעיר ג’ו (סשה נייט בן ה-10) נמצאים במנוסה במערב מונטנה הכפרית. הם חושבים שהם יכולים להגיע לגבול קנדה, אם הם פשוט יצליחו לשמור על פרופיל מספיק נמוך בזמן שהם נוסעים צפונה. אמו של ג’ו, סאלי (ג’יליאן בל), מגלה שהם נעדרים, והשריף במשטרה המקומית, פיית’ (אן דאוד), דולקת על עקבותיהם. כאשר פיית’ מגלה פרטים נוספים על המקרה, היא מבינה שהחטיפה, כביכול, היא יותר ממה שנדמה – טרוי מנסה לשחרר את בנו הטרנסג’נדר מהקנאות של אמו ומתמודד בעצמו עם בעיות נפשיות. 
הבמאית אנה קריגן מביימת בחמלה ועדינות דיוקן של חוויית ילדות בלתי שגרתית. השחקנים הנפלאים, שחלקם דווקא מזוהים עם ז’אנר הקומדיה, כמו זאהן ובל, מספקים כאן תפקידים דרמטים נפלאים.
“קאובויז” הוא סרט הנוגע באמיתות על הורות באופן רגשי ונדיר, שפשוט חייבים לראות.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520