נימבי

NIMBY – Not in My Backyard

בימוי: טימו ניקי
תסריט: טימו ניקי, ג’ני פוסו
הפקה: קייל אהלונד, טימו ניקי, ג’ני פוסו, יורגן אנדרסון, אמיר האמז, כריסטיאן שפרינגר
משחק: סוזנה פוקילה, אלמילה באגריאקיק, אליאס ווסטרברג, מאטי אוניסמה
פינלנד, 2020, 94 דקות, אנגלית ופינית עם תרגום לעברית ואנגלית

פסטיבלים ופרסים:
BiFan: פסטיבל הסרטים דרום קוריאה 2021 – פרס הקהל
פסטיבל הסרטים הלסינקי 2020
פסטיבל הסרטים וורשה 2020
פסטיבל הסרטים סאו פאולו 2020
Wicked Queer: פסטיבל הקולנוע הגאה בוסטון 2021
Revelation: פסטיבל הסרטים פרת’, אוסטרליה 2021
פסטיבל הסרטים פריבורג, שוויץ 2021
OUTshine: פסטיבל הקולנוע הגאה מיאמי 2021
פסטיבל הקולנוע הגאה אמסטרדם 2021
פסטיבל הסרטים אנפוליס 2021

NIMBY הוא ראשי תיבות של Not in My Backyard, אבל אפילו בעיר הכי פסטורלית בפינלנד מסתתרים להם בחצר האחורית סודות שעומדים לפרוץ.
מרבי נוסעת לעיר הולדתה בפינלנד יחד עם חברתה הגרמנית-איראנית קאטה כדי להתעמת עם הוריה השמרניים ולצאת מהארון. להפתעתה היא מגלה שהיא לא היחידה שמסתירה סודות. צמד הבנות ימצאו את עצמן באמצע קרב בין קהילות המרכיבות את העיירה השלווה, לכאורה.
“נימבי” משלב בתוכו כמעט כל נושא אקטואלי אפשרי ועדיין מצליח להפתיע בשלל טוויסטים עלילתיים, להצחיק עד דמעות ולהחזיק במתח את הקהל. במקביל הוא מציג סיפור יציאה מהארון בדרך הכי לא קונבנציונלית שיכולה להיות.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520