באלוני – דוקומנטרי על מופע בורלסק קווירי

Baloney: A Queer Male Burlesque Documentary

בימוי ותסריט: ג’ושוע גרצ’י
הפקה: יתרו פטלינגהוג, מארק סמולוביץ
ארה”ב, 2021, 70 דקות, אנגלית עם תרגום לעברית

פסטיבלים:
OutFest: פסטיבל הקולנוע הגאה לוס אנג’לס 2021
Frameline: פסטיבל הקולנוע הגאה סן פרנסיסקו 2021
Cinema Diverse: פסטיבל הקולנוע הגאה פאלם ספרינגס, ארה”ב 2021
TIGLFF: פסטיבל הקולנוע הגאה טמפה ביי, ארה”ב 2021
SQFF: פסטיבל קולנוע קווירי סיאטל, ארה”ב 2021
Reel Pride: פסטיבל הקולנוע הגאה וויניפג, קנדה 2021

BALONEY מציג את סיפורו המפתיע של תיאטרון בורלסק המורכב מגברים גייז וסטרייט ואישה סיסג’נדרית אחת, כולם תושבי סן פרנסיסקו.
ההופעה המבדרת משלבת מחול, תיאטרון וחשפנות, ולוקחת את הצופים למסע של פנטזיה. היא מציגה שלל וידויים והיבטים שונים של מיניות ואהבה במאה ה-21, עבודה בתעשיית המין, פורנוגרפיה, דייטים, גוונים שונים של גבריות ושלל האתגרים המורכבים הנלווים לחיים בעיר גדולה וגאה כמו סן פרנסיסקו.
הבמאי\צלם\עורך ג’ושוע גרצ’י לוקח את הצופים אל מאחורי הקלעים של המופע ומפגיש אותנו עם הזוג שמאחורי הרעיון. הסרט עוקב גם אחר האמנים שהם חלק מהמופע וחושף את סיפוריהם האישיים בעזרת הומור והמון אנושיות. וגם, כיצד מגפת הקורונה השפיעה על המופע והאמנים שלה?
סרט מקסים ומחמם לב.
מוגבל לצפייה מגיל 18 ומעלה.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520