הרגי את החיה

סינמטק 4, תל-אביב
יום שישי, 12.11.21, 19:00 – כרטיסים

סינמטק 1, תל-אביב
יום שישי, 19.11.21, 17:00 – כרטיסים

To Kill the Beast // Matar a la bestia

בימוי ותסריט: אגוסטינה סן מרטין
הפקה: לוסילה דה אריזמנדי, סנטיאגו קראבנטה, אלין מזרלה, מתיאוס פצ’אנה, פלורנסיה רודריגס אראיה, דומינגה אורטוזר בולמור
משחק: תמרה רוקה, אנה ברון, ז’או מיגל
ארגנטינה, ברזיל, צ’ילה, 2021, 79 דקות, ספרדית ופורטוגזית עם תרגום לאנגלית ועברית

פסטיבלים:
פסטיבל הקולנוע טורונטו 2021 – בכורה עולמית
FICG: פסטיבל הקולנוע גוודלחרה 2021
פסטיבל קולנוע לה רוש-סור-יון, צרפת 2021

סרט הביכורים המהפנט של הבמאית אגוסטינה סן מרטין הוא יצירה טרופית, גותית ונועזת המעמידה במרכזה עלילת מתח מפתיעה של תשוקה נשית.
אמיליה היא צעירה מבואנוס איירס, המגיעה לעיירה קטנה סמוך לגבול ארגנטינה עם ברזיל. אמה נפטרה לא מזמן והיא יוצאת לחפש אחר אחיה הבכור שעקבותיו אבדו יום אחד. היא מתאכסנת בהוסטל של דודתה המנוכרת (אנה ברון המעולה מהסרט “היורשות”). המקומיים מאמינים שחיה רצחנית ומסתורית מסתתרת בג’ונגל ומאיימת על התושבים. אורחת חדשה בהוסטל עוזרת לאמיליה להתמודד עם הפחדים שלה וגם עם התשוקות שלה.
הבמאית אגוסטינה סן מרטין מספקת חוויה קולנועית ייחודית עמוסה באווירה קולנועית מסחררת חושים.
חובה לצפות בסרט הזה על המסך הגדול.
מוגבל לצפייה מגיל 18 ומעלה.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520