שיעורי שפה

Language Lessons

בימוי: נטלי מוראלס
תסריט: נטלי מוראלס, מארק דופלאס
הפקה: מל אסלין, וויל דאווט, אשלי אדוארד
משחק: נטלי מוראלס, מארק דופלאס, דזאן טרי
ארה”ב, 2021, 91 דקות, אנגלית וספרדית עם תרגום לעברית

פסטיבלים ופרסים:
פסטיבל ברלין 2021
SXSW פסטיבל 2021 – פרס בחירת הקהל לסרט קולנוע עלילתי
פסטיבל הסרטים פרובינסטאון, ארה”ב 2021 – זוכה פרס בחירת הקהל לסרט העלילתי
OutFest: פסטיבל הקולנוע הגאה לוס אנג’לס 2021
Frameline: פסטיבל הקולנוע הגאה סן פרנסיסקו 2021 – ציון לשבח לסרט ביכורים

סרטה הראשון כבמאית של השחקנית הביסית נטלי מוראלס (סדרות “מחלקת גנים ונוף”, “דיאטת סנטה קלריטה”, “בשבילי אתם מתים”).
כאשר בעלו של אדם מפתיע אותו בשיעורי ספרדית וירטואלים, הוא אינו בטוח היכן או כיצד יתאים האלמנט החדש הזה לשגרת היומיום שלו. עם זאת, כאשר טרגדיה בלתי צפויה הופכת את חייו על פיהם, אדם מחליט להמשיך בשיעורים ומפתח קשר רגשי מורכב עם המורה שלו לספרדית, קאריניו. אבל האם באמת ניתן להכיר אדם רק בגלל שחווית איתו רגע טראומטי?
זהו שיתוף פעולה שני בין השחקנית\במאית נטלי מוראלס והשחקן\במאי מארק דופלאס (“חדשות הבוקר”). השניים עבדו יחד על הסדרה של HBO “חדר 104”, כשדופלאס הפיק ואילו מוראלס ביימה בה שני פרקים. השניים מצליחים ליצור דרמה קומית מחממת לב המתארת מערכת יחסים וירטואלית בין מורה לתלמיד הנמצאים כל אחד בצד השני של העולם, ועדיין מצליחים ליצור קשר מפתיע ומרגש.
הסרט זכה בצדק בפרס בחירת הקהל במספר פסטיבלי קולנוע חשובים.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520