שירת הברבור

סינמטק 4, תל-אביב
יום שישי, 12.11.21, 16:30 – כרטיסים

סינמטק 1, תל-אביב
יום שלישי, 16.11.21, 19:30 – כרטיסים

Swan Song 

בימוי ותסריט: טוד סטפנס
הפקה: טוד סטפנס, סטיבן ישראל, טים קלטנקר
משחק: אודו קייר, ג’ניפר קולידג’, לינדה אוונס, מייקל אורי
ארה”ב, 2021, 104 דקות, אנגלית עם תרגום לעברית

פסטיבלים ופרסים:
פסטיבל הקומדיה של מונטה קרלו 2021 – פרס הקהל לסרט הטוב ביותר, פרס חבר השופטים לשחקן הטוב ביותר
SXSW פסטיבל סרטים 2021 – בכורה עולמית
פסטיבל הקולנוע הבינלאומי הנורבגי 2021 – פרס מבקרי הקולנוע
סטיבל הקולנוע סידני 2021
פסטיבל הקולנוע קליבלנד 2021
פסטיבל הקולנוע פרובינסטאון 2021
Frameline: פסטיבל הקולנוע הגאה סן פרנסיסקו 2021
OutFest: פסטיבל הקולנוע הגאה לוס אנג’לס 2021

בשיתוף PrideTV

מעצב השיער בדימוס, פט פיטסנברגר, בגילומו המרגש ומלא ההומור של אודו קייר, ויתר מזמן על החיים. הוא נעל את עצמו בין קירות בית אבות אפרורי בעיר סנדוסקי, אוהיו. אבל כאשר הלקוחה האהובה ביותר על פט הולכת לעולמה, משאלתה האחרונה היא שפט יעצב את התסרוקת האחרונה שלה בארון הקבורה. פט מחליט לצאת למסע אפי כדי להתעמת עם רוחות העבר שלו ולאסוף את ציוד היופי הדרוש לעבודתו האחרונה.
“שירת הברבור” הוא מסע קומי ומריר על גילוי עצמי מחדש לעת זקנה.
גדול השחקנים הקווירים, אודו קייר, נוצץ ומרגש עד דמעות בתפקיד הראשי. ג’ניפר קולידג’ (“לא רק בלונדינית”, “הלוטוס הלבן”), מושלמת כהרגלה, מייקל אורי (“בטי המכוערת”) מקסים, ושימו לב להופעת קאמבק נוצצת וקאמפית של לינדה אוונס (“שושלת”).


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520