תשאירו את זה ללוי

יום חמישי, 13 ביוני, 2019, 22:00 סינמטק 1 להזמנת כרטיסים
יום שבת, 15 ביוני, 2019, 18:00 סינמטק 2 להזמנת כרטיסים
רכישת כרטיסים גם בטלפון 03-6060800 שלוחה 9

Leave it to Levi
בימוי: ג’ייק ג’קסון
הפקה: ג’ייק ג’קסון, ר.ג’. סבסטיאן
משתתפים: לוי קרטר, ליאם ריילי
ארה”ב, 2019, 70 דקות, אנגלית ללא תרגום

פסטיבלים:
פסטיבל הסרטים הבינלאומי של גוודלחרה 2019 – בכורה עולמית

סרט תיעודי מרגש ומבדר מבית היוצר של CockyBoys המביא אל מסך הקולנוע את סיפורו של לוי קרטר, אחד מכוכבי הפורנו הגדולים של השנים האחרונות, ואת השינוי שהתחולל בחייו.
בשנת 2014, לוק היה נער צעיר שגדל בעיירה קטנה באוהיו. הוא הבן היחיד וילד מאומץ של אם חד הורית. הוא נשר מהמכללה ועבר לניו יורק כדי להפוך לכוכב פורנו בסרטי גייז. בעיר הגדולה הוא אימץ את השם לוי קרטר, ופיתח קריירה בינלאומית משגשגת ועטורת פרסים באולפן הפורנו האמנותי, CockyBoys. בסתר, בלי שאף אחד ידע, קרטר מחליט להגשים פנטזיה נוספת ומפתח קריירה כפולה כמלכת דראג בשם סאסי פראס מאנר.
מוגבל מגיל 18 ומעלה, הסרט מכיל ערום וסצנות מין מפורשות.

ההקרנה בנוכחות היוצרים וכוכבי הסרט.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520