שבעה בייבי

יום חמישי, 10 ביוני 2021, 20:00 – לרכישה
סינמטק תל אביב

Shiva Baby   
בימוי: אמה סליגמן
הפקה: קיראן אלטמן, ליזי שפירו
משחק: רייצ’ל סנוט, מולי גורדון, פולי דרייפר, דיאנה אגרון, דני דפררי, פרד מלמד
קנדה, 2020, 77 דקות, אנגלית עם תרגום לעברית

פסטיבלים ופרסים:
פסטיבל הסרטים SXSW 2020
פסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורונטו 2020
פסטיבל מר דל פלאטה 2020
פסטיבל קולנוע בינלאומי במלבורן 2020
פסטיבל הקולנוע הגאה בלוס אנג’לס 2020 – התסריט הטוב ביותר
פסטיבל הסרטים אינדי ממפיס 2020 – פרס הסרט הטוב ביותר
פסטיבל אדלייד 2020 – פרס בחירת הקהל לסרט הטוב ביותר

סרטה הראשון של הבמאית הקנדית היהודייה אמה סליגמן הוא קומדיה שנונה ומצחיקה שלא מפסיקה להפתיע. דניאל מסיימת בקרוב את לימודיה במכללה עם תואר בלימודי מגדר ופמיניזם. יש לה שוגר-דדי התומך בה כלכלית ואקסית מיתולוגית שצצה בכל פעם שלא מתאים להיתקל בה. היא מגיע יחד עם הוריה הנוירוטיים לשבעה משפחתית. עם הגעתה, היא פוגשת קרובי משפחה שונים אבל גם את אותה חברה לשעבר. אל השבעה מגיע באופן מפתיע גם המאהב המבוגר שלה, יחד עם רעייתו, אשת עסקים מצליחה ויפה (דיאנה אגרון מהסדרה Glee) ועם תינוק שלא מפסיק לבכות. 
עם מבוגרים רכלנים, הורים נודניקים ומודאגים ושני מאהבים המביאים איתם מטענים בלתי צפויים – את השבעה הזאת דניאל לעולם לא תשכח.
לצד התגלית רייצ’ל סנוט שגם מככבת בסרט “טהרה” תוכלו למצוא בתפקיד אמה את פולי דרייפר הזכורה מהסדרה “שלושים ומשהו” ומולי גורדון מהסדרה “ממלכת החיות” כאקסית המיתולוגית.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520