אני נושא אותך עימי

יום חמישי, 10 ביוני 2021, 22:00 – לרכישה
יום שבת, 12 ביוני 2021, 16:30  – לרכישה
סינמטק תל אביב

I Carry You with Me
בימוי: היידי יואינג
הפקה: מיינט לואי, היידי יואינג
משחק: ארמנדו אספיטיה, כריסטיאן ואצקז, מישל רודריגז
מקסיקו/ארה”ב, 2020, 111 דקות, ספרדית עם תרגום לאנגלית ולעברית

פסטיבלים:
סאנדנס 2020 – פרס הקהל ופרס החדשנות
טרייבקה 2020
ניו יורק 2020
בוסאן 2020
פסטיבל הקולנוע במיל ואלי 2020
פסטיבל הקולנוע של וודסטוק 2020
פרסי הרוח לקולנוע עצמאי 2021 – מועמדות לסרט הקולנוע הראשון הטוב ביותר ופרס העריכה

מהבמאית המועמדת לאוסקר, היידי יואינג, מגיע סרט קולנוע סוחף ומרגש שכבש את פסטיבל סאנדנס, זכה בו בשני פרסים וגם נרכש להפצה עולמית על ידי סוני. 

איוואן הוא שף צעיר ושאפתן במקסיקו. הוא עובד במסעדה, בתקווה להתקדם למקום יותר טוב במטבח. לילה אחד הוא פוגש את ג’רארדו, מורה יפה תואר, שבניגוד לאיוואן הוא מחוץ לארון. הכימיה ביניהם היא מיידית, אולם חשיפת סיפור האהבה בין השניים גורמת לכך שאיוואן כבר לא יכול לראות את בנו. בייאושו, הוא מקבל את ההחלטה לעבור את הגבול לארה”ב כדי לקדם את הקריירה הקולינרית שלו, כאשר הוא מבטיח לבנו ומאהבו שהוא עוד יחזור.
“אני נושא אותך עימי” הוא סיפור מריר-מתוק על החלום האמריקני. הוא גם סיפור אהבה חוצה גבולות והוא חלק מהקולנוע המקסיקני המרשים הכובש את עולם פסטיבלי הקולנוע. העלילה מבוססת על סיפורו האמיתי של שף מקסיקני שזכה לשבחים רבים בעיר ניו יורק.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520