טרנס – יש לי חיים

סינמטק 2, תל-אביב
יום שישי, 12.11.21, 16:00 – כרטיסים
לאחר הקרנה זו (ב- 12.11) יתקיים פאנל בהשתתפות אלישע אלכסנדר (מעברים), גילי בסון (פרוייקט לולה), לינור אברג’יל (טרנסיות ישראל) ונינה הלוי (פרויקט גילה)

סינמטק 2, תל-אביב
יום רביעי, 17.11.21, 15:00 – כרטיסים

Trans – I Got Life 

בימוי: דוריס מץ, אימוגן קימל
תסריט: דוריס מץ, אימוגן קימל
הפקה: דוריס מץ, אימוגן קימל, אנדרה שפר
משתתפים: ריקו ריימונדי, מיכאל פאנצ’י פאנק, אליזבת סופיה לנדשטיינר
גרמניה, 2021, 95 דקות, גרמנית ואנגלית עם תרגום לעברית ואנגלית

פסטיבלים ופרסים:
פסטיבל הסרטים מינכן 2021 – פרס בחירת הקהל 

בשיתוף משרד מדינת צפון הריין-וסטפליה לכלכלה, מדע, חינוך, נוער ותרבות בישראל
  

מה זה באמת אומר להיות טרנסג’נדר.ית? מה גורם לא.נשים לצאת למסע של הגשמה עצמית הטומן בחובו כל כך הרבה ספקות, כל כך הרבה כאב ושינויים עמוקים כל כך?
סרט תיעודי זה מלווה שבעה א.נשים טרנס* בדרכם למצוא את עצמם. הוא מראה עד כמה השבילים יכולים להיות מגוונים וגם את סוגי המכשולים הטמונים בדרך. הגיבורים והגיבורות מדברים בגלוי על החוויות האישיות השונות שלהם עם הסובבים אותם ועל ניגודי הזהות שלהם.
סרט זה הוא מסע אל התחומים האפורים בין הנורמות המגדריות הנוקשות, אל מרחבי מחיה אינטימיים, ולתוך חדר הניתוח, שהופך לחדר ללידה שנייה.
עוד נקודה חשובה בסרט היא ההכרה בפעילותה של המנתחת ד”ר מארסי באוורס וההיסטוריה חסרת התקדים שעשתה בתחום.
סרטן של הבמאיות דוריס מץ ואימוגן קימל מצליח לפרוש ספקטרום רחב של דמויות נפלאות ומרגשות ובאותה נשימה לספק מבט כן ואמפתי על חיי א.נשים טרנסג’נדרס, זהות מגדרית ושינוי מגדרי.


Fatal error: Uncaught DivisionByZeroError: Division by zero in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php:1520 Stack trace: #0 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/loop/single.php(145): comments_template('/comments.php', true) #1 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(812): require('/home/tlvfest/p...') #2 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template.php(745): load_template('/home/tlvfest/p...', false, Array) #3 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/general-template.php(206): locate_template(Array, true, false, Array) #4 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/units.php(335): get_template_part('loop/single', 'post') #5 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/core/helpers/class-pojo-templates.php(84): pojo_get_loop_template_part('loop/single', 'post') #6 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(324): Pojo_Templates->pojo_get_the_content_layout('single', 'post', '') #7 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #8 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #9 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-content/themes/buzz/index.php(24): do_action('pojo_get_the_co...', 'single', 'post', '') #10 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/tlvfest/p...') #11 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/tlvfest/p...') #12 /home/tlvfest/public_html/tlv/he/index.php(17): require('/home/tlvfest/p...') #13 {main} thrown in /home/tlvfest/public_html/tlv/he/wp-includes/comment-template.php on line 1520